PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut”   Thu Dec 16, 2010 9:28 pm

Londër, 16 dhjetor - Wayne Keough (45) nga Britania e Madhe pretendon se ka maçokun më të moshuar në botë, pasi i preferuari i tij ka 125 vjet “njerëzorë”.

Maçokun James e ka blerë në vitin 1984, ndërsa muajin e ardhshëm feston ditëlindjen. James mori emrin sipas aktorit James Dean, ndërsa Wayne pagoi operimin e tij për t’ia shpëtuar jetën pas goditjes së një automobili.

“Vajza ime Eva më pyeti pse James akoma nuk ka marrë telegram nga mbretëresha. Më herët i kemi dërguar letër pallatit Buckingham, ndërsa letrën thuhet se e ka prekur Mbretëresha”, ka deklaruar Wayne për gazetën britanike “The Sun”.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut”   Sat May 19, 2012 6:03 pm

sa shum paska RRojtu;paska pat fat macoku

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: