PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi   Thu Dec 16, 2010 9:27 pm


Abu Dabi, 16 dhjetor - Një hotel superluksoz në Abu Dabi ka vendosur në hollin e tij një bredh të Vitit të Ri të zbukuruar me bizhuteri, që kap vlerën e 11 milionë dollarëve.
Bizhuteritë e pajisura me ar e argjend janë vendosur në degët e bredhit, bashkë me stoli të tjera dhe drita.

Pa objektet, vlera e bredhit është 10 mijë dollarë, ndërkohë që bizhuteritë e shtrenjta e rrisin atë në më shumë se 11 milionë dollarë, ka bërë të ditur menaxheri i përgjithshëm i hotelit, Hans Olbertz.

Ai ka pranuar se ideja për të bërë këtë bredh ishte hedhur nga ekipi i marketingut të hotelit. “Hoteli e bën bredhin çdo vit, por këtë herë ne thamë se duhet të bënim diçka ndryshe”, ka deklaruar Olbertz.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi   Sat May 19, 2012 6:04 pm

ce do ket bredh ky;apo don me ua kalu te tjereve?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: