PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me ftoi dikush ne ket forum.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Me ftoi dikush ne ket forum.   Thu May 17, 2012 4:35 pm

Miremengjesi te gjitheve;dikur pata zen nje shoqe ne nje forum tjeter dhe un u rregjistrova;fatkeqesisht harrova pasuordin dhe po detyrohem te rregjistrohem serish;per dike qe me beri ftesen Ana sarande(respekte ish anetarja e albforumit gangsterja)
Un quhem jetmira jam 16 vjece;dhe jam nga burreli shpresoj tia kaloj sa me mire ne mesin tuaj;rsp nga Burreli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Me ftoi dikush ne ket forum.   Thu May 17, 2012 8:47 pm

Mire se erdhe Simpatike. Na ka munguar nje simpatike ketu Smile

Shpresojme te kalojme sa me mire se bashku .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Me ftoi dikush ne ket forum.   Thu May 17, 2012 11:49 pm

aahahahaahah flm per mirekpritjen tende

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me ftoi dikush ne ket forum.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me ftoi dikush ne ket forum.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: