PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lot prej gjaku

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Lot prej gjaku   Thu Dec 16, 2010 9:26 pm

Doktorët nuk kanë mundur të shpjegojnë dot, as dy vjet pas konsultave të para, pse një adoleshent nxjerr gjak nga sytë. 17-vjeçari Calvino Inman është nga të rrallët njerëz me këtë problem.

“Njerëzit mendojnë se jam i zotëruar nga djalli. Sytë më lotojnë gjak gjatë gjithë kohës, në shkollë, në shtëpi, madje edhe gjatë natës. Nuk e kuptoj kur filloj të lotoj, por më pas sytë më djegin tmerrësisht shumë”, shprehet Calvino.

Adoleshenti nga Knoxville, Tenessee (SHBA) ka bërë shumë vizita për të kuptuar nëse kjo gjendje është një tumor, problem i syve apo një defekt gjenetik.

“Duket sikur doktorët nuk dinë më çfarë të bëjnë”, tha Calvino.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Lot prej gjaku   Sat May 19, 2012 6:05 pm

teper e habitshme po me duket;kesaj i thon te derdhesh lot prej gjaku

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lot prej gjaku
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: