PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?   Sat Jan 21, 2012 4:20 am

A i frikoheni vdekjes?

Pse nganjhere zoti eshte i padrejte? une per vete shkova deri ne prag te saj por jeta me donte akoma gjalle dhe te shijoja kete jete....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?   Mon Jan 23, 2012 10:24 pm

A i frikoheni vdekjes?

Po i frikohem . Them nganjehere se jo por kur je diqka ne rrezik frikohem shume .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?   Thu May 17, 2012 4:57 pm

Edhe un kam shkuar drejt vdekjes,por zoti ma dha serish nje mundesi edhe duhet ta shijoj ate gjer ne max;dikur se kisha aspak frik ndersa tashi e kam disi frike.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: