PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Sat Jan 21, 2012 4:05 am

Me ka bere pershtypje fakti qe ktu gjen vetem komplimenta "sa i bukur je" "sa e bukur je'' je yll, je keshtu e je ashtu, sidomos te fotot e anetareve kur vajza apo djali qe kane vene foton mund te jene rob normal ose poshte nivelit te te quajturit i bukur ose e bukur...
Pse atehere nuk tregoheni te sinqerte ne postimet tuaja???
Diskutim te mbare..

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Mon Jan 23, 2012 10:29 pm

kur te them se je e mire te them je e mire ketu ne forum . Po kuptohet se ketu nuk njehemi asnjeri me tjetrin qe ti bejme komplimente reale ashtu si ai / ajo e meriton.

Mua me bejne pershtypje sjelljet e njerezve dhe ketu jane te gjithe te mire , e per komplimente ashtu jane temat se sdua ti them dikujt qe eshte i keq apo i keqe .

mace je shume e mire Smile

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Fri Feb 17, 2012 11:34 pm

Une per vete them cdohere ate qe mendoj per dike,,se them vetem ashtu kot,,por e them sinqerisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Thu May 17, 2012 4:53 pm

un jam tip i sinqerte edhe ta them te verteten ne sy edhe nese te djewg;asnjehere nuk i bej komplimenta dikujt sa per ti shtuar lajka kot

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: