PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anulohet vendimi për lirimin e përkohshëm të Haradinajt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Anulohet vendimi për lirimin e përkohshëm të Haradinajt    Thu Dec 16, 2010 9:23 pm

Prishtinë, 16 dhjetor – Tribunali i Hagës ka vendosur ta anulojë vendimin e dhënë para pak kohësh për lirimin e përkohshëm të Ramush Haradinajt. Prokuroria kishte paraqitur ankesë ndaj vendimit të Tribunalit për lirimin e përkohshëm të liderit të AAK-së nga paraburgimi. Arsyetimi i dhënë është droja nga frikësimi i dëshmitarëve.

Me vendimin e paradokohshëm, Ramush Haradinaj i qe lejuar lirimi i përkohshëm nga data 17 dhjetor deri më 14 janar.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Anulohet vendimi për lirimin e përkohshëm të Haradinajt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE-
Kërce tek: