PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Fri Jan 13, 2012 6:50 am

Në jetë mundohem të jem i përpiktë në kryerjen e detyrave dhe me sa kam mundësi edhe të ndihmoj të tjerët.

Në jetë kam bërë dy gabime duke më rënë kështu "vigjilenca" përtokë dhe mund të ishte me pasoja.

Para rreth 1 muaji po udhetoja me aeroplan. Me duhej te fluturoja nga aeroporti i Prishtines, dhe gjat dorezimit te valigjeve, mu afrua nje burre rreth te 60-ave, dhe me pyeti nese kisha mundesi t'ia merrja njeren valigje, pasi te tijat i kalonin limitet e kilogramve, dhe meqenese valigjja ime kishte diku vetem 10 kg, pranova. Kaluam kontrollet, arrita ne destinacionin tim, por vetem me vone mu kujtua se gjesti im sado qe ishte ndoshta human, ishte edhe aq i rrezikshem, pasi ne ato valigje te tijat mund te kishte edhe gjera te dyshimta, dhe te gjitha pasojat do ti bartja une.
Ai mendoj ishte gjesti i fundit per mua qe do ta beja nje gje te tille. Dhe do t'i sugjeroja edhe te tjeret te mos veprojne ashtu pasi mund te perballen me pasoja te paparashikueshme.

A ju ka ndodhur edhe juve ndonjëherë kështu të kryeni porosi pa ditur se çfarë porosie po kryeni?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Fri Jan 27, 2012 10:18 pm

Ende Jooo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Sat Jan 28, 2012 1:05 am

kujdes

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Sat Jan 28, 2012 11:22 am

gjithsesii, mund ti ndodh gjdoo njerit......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Sun Jan 29, 2012 12:23 am

sigurisht qe po sidomos ne aeroporte

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Sun Jan 29, 2012 12:23 am

sigurisht qe po sidomos ne aeroporte

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Sun Jan 29, 2012 9:19 am

ose kur je teper i uritur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Mon Jan 30, 2012 7:26 am

cdo gje ne jete mund te ndodhe

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Mon Jan 30, 2012 7:27 am

jeta te sprovon me shum gjera !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Mon Jan 30, 2012 8:46 am

nga me te veshtirat

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Mon Jan 30, 2012 8:57 am

Gjithsesi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Fri Feb 17, 2012 11:29 pm

Po dhe mua me ka ndodh kjo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   Thu May 17, 2012 4:55 pm

njeher me ka ndodhur e pasojat e atij veprimi ran mbi mua

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ju ka ndodhur të kryeni porosi pa ditur se ç'porosi po kryeni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: