PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çfare i mungon rinise shqiptare?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Çfare i mungon rinise shqiptare?   Fri Jan 06, 2012 11:10 pm

çfare i mungon rinise shqiptare?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Çfare i mungon rinise shqiptare?   Fri May 18, 2012 6:17 pm

Edukata,menyra e arsimit(qendrojn neper forume e chate e nuk lexojne),nuk esht aq e inforumar per krizen ekonomike,saqe prishin shum para dhe merren me pislleqe(drog,duhan)edhe pse jan te zgjuar e perdorin zgjuarsin per te tjera gjera.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Çfare i mungon rinise shqiptare?   Fri May 18, 2012 9:13 pm

Simpatikja shkruajti:
Edukata,menyra e arsimit(qendrojn neper forume e chate e nuk lexojne),nuk esht aq e inforumar per krizen ekonomike,saqe prishin shum para dhe merren me pislleqe(drog,duhan)edhe pse jan te zgjuar e perdorin zgjuarsin per te tjera gjera.

Simpatike pajtohem edhe une me ty per keto gjera qe i ke cek ketu . ka edhe shume tjera qe i mungojne

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Çfare i mungon rinise shqiptare?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çfare i mungon rinise shqiptare?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: