PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Thu Dec 29, 2011 2:47 am

çfare mendoni per jeten kosovare????

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Thu Dec 29, 2011 11:19 pm

Jeta ne Kosove eshte shume e mire , mos te themi se është një hap para Evropës për nga gjerat e këqija. Po pate lek i ke te gjitha , po nuk pate nuk ta var njeri. Kjo eshte Kosova.
Po nuk mund edhe ta shajme per te gjitha duke marre parasysh se este nje shtet i posa formuar dhe i dalur nga lufta , ka bere shume perparime.
Jeta per te rinjte eshte thuajse e njejte me vendet tjera , ka vende te shumta argetimi , klube te natës etj etj .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Thu Dec 29, 2011 11:21 pm

nuk edi jeten ne Kosove se nuk jetoj atje....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Fri Dec 30, 2011 8:08 am

Mondi shkruajti:
Jeta ne Kosove eshte shume e mire , mos te themi se është një hap para Evropës për nga gjerat e këqija. Po pate lek i ke te gjitha , po nuk pate nuk ta var njeri. Kjo eshte Kosova.
Po nuk mund edhe ta shajme per te gjitha duke marre parasysh se este nje shtet i posa formuar dhe i dalur nga lufta , ka bere shume perparime.
Jeta per te rinjte eshte thuajse e njejte me vendet tjera , ka vende te shumta argetimi , klube te natës etj etj .
me shume informacion ju lutem

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Mon Jan 02, 2012 3:17 am

Vetem e di se eshte bere kec e me kec,,dhe se cdo dite po vije me kriz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Thu May 17, 2012 5:34 pm

Un thjesht di se kosovaret e shkrete po bejn lufte cdo dite e me shume me sebet per veriun e saj.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: