PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?   Thu Dec 29, 2011 2:44 am

Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse ?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?   Thu Dec 29, 2011 2:45 am

mua ne fakt njerezit e trishtuar me krijjone nje gjendje te keqe pesimizmi. nuk kam ndonje deshire te shoh njerez te trishtuar qofte te njohur qofte te panjohur. dihet qe lumturia eshte relative edhe trishtimi, nuk ka lumturi apsolute..., keshtu qe ne kete pike them sa me shume doza lumturie te marrin njerezit me te cilet une kam ndare jeten, shoqerine, etj aq me shume edhe une vete do ndihem mire dhe e lumtur.
lumturia nuk ka kuptim pa trishtimin, se po te mos ekzistonte trishtimi njerezit nuk do ta kuptonin sensin dhe vleren e te qenit te lumtur...
i uroj te gjitheve sa me shume lumturi...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?   Thu Dec 29, 2011 9:41 pm

Ah kush.....veten time me dashnin tim ..nuk e mohoj dhe tjert cdo njeri qe egziston nket Bot dote doja te jen te lumtur....por qfar te bejm se nganjher deshton deshira......shpresoj te arrij kulminacionin e Lumturis cdo njeri dhe pse so leht....duhet shum sakrific...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?   Thu Dec 29, 2011 9:58 pm

Kam shume persona qe do doja ti shihja te lumtur , po ne fund te fundit te gjithe do doja ti shihja te lumtur.
Mace mire e ka thëne se po te mos ekzistonte trishtimi njerezit nuk do ta kuptonin sensin dhe vleren e te qenit te lumtur... por unë dua qe personin qe do e kem ne krah, bashkudhëtarin e jetes time ate dua ta shoh gjithmonë te lumtur.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?   Mon Jan 02, 2012 3:25 am

familjen time....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?   Thu May 17, 2012 5:34 pm

Familjen time qe e dua aq shum;sa per te tjeret as qe me intereson sepse askush pervec familjareve nuk ma don te miren.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: