PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Sun Jan 29, 2012 9:17 am

sot isht Dit e Djel nuk Dola Fare dhe nuk mora ndonje Kompliment a po ndonje sharje se shum shpesh mar edhe sharje ose si te them ofendime Arsyja esht per shkak te ngacmimeve te teperta!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Mon Jan 30, 2012 1:43 am

jam ne shkolle dhe dikush me tha kukull ke me mesim???

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Mon Jan 30, 2012 1:49 am

haha a mund ta ha ate qamqekezzin tend ky isht komplimenti!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Mon Jan 30, 2012 7:25 am

ti thoshje ka kush e ha seshte per ty....
kur po vija me ndoqi dikush me makine me xhip dhe me tha nem pak nr e telit se je shume e bukur dhe une te dua

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Mon Jan 30, 2012 7:45 am

ja thash ate po ju i that atina se nr.. e telit Dua te ja jep dikujt tjeter!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Mon Jan 30, 2012 8:10 am

nuk i fola fare erdha ne shpi....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Mon Jan 30, 2012 8:19 am

mire ma dergo ne privat nr.. pra!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Mon Jan 30, 2012 8:47 am

pse mos ta dergosh ti???

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Mon Jan 30, 2012 8:56 am

do me thirresh ti nese e dergoj une!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Tue Jan 31, 2012 11:47 pm

po sigurisht

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Fri Feb 17, 2012 11:29 pm

Ke trup fantastik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   Thu May 17, 2012 4:56 pm

me bo me ti shkrujt kam frik se nuk del edhe nje carcaf i madh me te then te drejten

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: