PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te vendosim Videot nga Youtube ne forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Si te vendosim Videot nga Youtube ne forum   Wed Dec 15, 2010 9:56 pm

Forumi ju ofron gjithsesi nje menyre shume te lehte per ti publikuar videot ketu. Mjafton që pasi ta hapni faqen youtube dhe kengen e dëshiruar, ju duhet ta bëni Copy linkun Embed dhe ta postoni ne forum.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Si te vendosim Videot nga Youtube ne forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: MUZIKA-
Kërce tek: