PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila kengetare eshte me e mire?

Shko poshtë 

Cila kengetare eshte me e mire?
 Adelina Ismaili
 Elvana Gjata
 Vesa Luma
 Jonida Maliqi
 Adelina Tahiri
 Dafina Zeqiri
 Gentiana Ismaili
 Altuna Sejdiu
 Ciljeta Xhilaga
 Greta Koci
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Cila kengetare eshte me e mire?   Sun Nov 20, 2011 11:17 pm

Cila kengetare eshte me e mire apo cila ju pelqen juve me shume?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Mon Dec 26, 2011 8:40 am

Per mua eshte Adelina Ismaili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Fri May 18, 2012 7:31 pm

Dafina Zeqiri eshte me e mira

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Mon Jun 04, 2012 8:36 pm

Per mua eshte Jonida Maliqi

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Fri Jun 08, 2012 6:36 pm

Kam frik se Dafina Zeqiri ua kalon te gjithave....

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila kengetare eshte me e mire?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: