PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Wed Dec 15, 2010 3:21 am

Si mendoni ju me shume genjen zemra apo mendja ne dashuri ???

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Sun Jan 23, 2011 8:34 am

Mendoj se zemres po shume here edhe mendjen e degjojmi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Sat Apr 16, 2011 9:42 am

Asnjeres as tjetres mashtruse jan.... Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Sat Apr 16, 2011 9:37 pm

Memories shkruajti:
Asnjeres as tjetres mashtruse jan.... Sad

Eee çka mbeti qe s'është mashtruese kur janë këto dyja !!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Sun Apr 17, 2011 8:57 am

Mondi shkruajti:
Memories shkruajti:
Asnjeres as tjetres mashtruse jan.... Sad

Eee çka mbeti qe s'është mashtruese kur janë këto dyja !!!
Gjithqka qe perfshin dashurin...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Fri May 18, 2012 1:00 am

dashuria esht thjesht loj e ndyre ku bejn pjese felliuqesirat;asnjeres as tjetres nuk duhet ti besojme

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Mon May 28, 2012 7:48 pm

Une i besoj zemres me shume , se mendja te qon cdo kund Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Sat Jun 02, 2012 3:37 am

epo zemra e shkret nuk ka faj,se lendohet nga tradhetaret...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: