PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 

Gjyste Vulaj këngëtarja më e pasur shqiptare?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Gjyste Vulaj këngëtarja më e pasur shqiptare?   Thu Nov 03, 2011 11:50 pm

Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi Gjyste Vulaj bën pjesë tek këngëtaret shumë të pasur. Sipas asaj që vetë këngëtarja tregon, besohet se ajo është më e pasura pasi deri më tani nuk kemi dëgjuar të ketë më të pasur.

“Sa i përket gjendjes financiare, unë kam hotel, restorant dhe një shtëpi të madhe në Gjermani. Kam gjithashtu shtëpi në Tuz dhe një vilë në Ulqin, e po ashtu kam investuar edhe në patundshmëri të tjera, pra kam siguruar një të ardhme të bukur, kuptohet nëse më premton shëndeti i mirë”, ka thënë këngëtarja.

Një javë më parë, Gjyste Vulaj, e cila është e martuar dhe ka një vajzë ishte pjesëmarrëse në spektaklin “Zhurma Show Awards”, që mbahet çdo vit në Prishtinë, ku spikati për veshjen e saj, gjë që bëri që shumë të thoshin se Gjystja kishte ngatërruar këtë ceremoni me festën e Halloween-it
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 32

MesazhTitulli: Re: Gjyste Vulaj këngëtarja më e pasur shqiptare?   Fri Nov 04, 2011 12:19 am

me shume njerzit shkojne me pa se me degju Gjysten neper koncertet e saja. Po hallall per pasurine qe e ka ba.

Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net

Gjyste Vulaj këngëtarja më e pasur shqiptare?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: