PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Essien në prag të rikthimit te Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Essien në prag të rikthimit te Chelsea    Thu Nov 03, 2011 10:50 pm

Mesfushori i Chelseat, Michael Essien, mund të rikthehet në fushë më herët se që është pritur, pas operimit në gju.

Essien ishte parashikuar të qëndrojë jashtë fushe për gjashtë muaj pasi kishte dëmtuar një ligament të këmbës në korrik, por mund të kthehet para vitit të ri.

“Essien po bën progres të mirë. Ne shpresojmë [ai të rikthehet] në fund të dhjetorit, mendoj”, ka thënë trajneri i Bluve, Andres Villas-Boas.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
 
Essien në prag të rikthimit te Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: