PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hendboll: Kosova mund Sllovakinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Hendboll: Kosova mund Sllovakinë   Thu Nov 03, 2011 10:04 pm

Përfaqësuesja e Kosovës U 17 e meshkujve në hendboll ka mposhtur Sllovakinë me rezultat të ngushtë 25:24 në turneun ndërkombëtar në Poreç të Koracisë.

Në ndeshjen e parë të këtij aktiviteti, Përfaqësuesja jonë kishte pësuar humbje të thellë nga Norvegjia, me rezultat 36:17. Por, pasi djelmoshat zhgënjyen në ndeshjen e parë, ata befasuan për të mirë në të dytën duke mposhtur Sllovakinë.

Në këtë turne marrin pjesë nikoqiri Kroacia, Austria, Norvegjia, Sllovakia dhe Kosova. Favoritë për ta fituar këtë garë llogaritet Kroacia.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Hendboll: Kosova mund Sllovakinë   Fri Nov 04, 2011 11:08 pm

Sukses per Ekipin Kosovar . Nje fitore e arritur .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Hendboll: Kosova mund Sllovakinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: SPORTE TJERA-
Kërce tek: