PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dibër, sherr me thikë, vritet në shkollë 17- vjeçari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Dibër, sherr me thikë, vritet në shkollë 17- vjeçari   Fri Oct 28, 2011 7:43 pm

Burime nga policia e Dibrës bëjnë të ditur se në orët e para të mëngjesit në një prej shkollave të mesme të këtij qyteti ndodhi një ngjarje e rëndë ku ka humbur jetën një adoleshent.

17- vjeçari K. Bërdulla humbi jetën pasi është vrarë me thikë nga bashkëmoshatari dhe shoku i tij E. Reçi, raporton Shekulli/

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton rreth rrethanave që quan në këtë tragjedi.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Dibër, sherr me thikë, vritet në shkollë 17- vjeçari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: