PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E ka rrahur gruaja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: E ka rrahur gruaja    Fri Oct 28, 2011 7:42 pm

Se edhe gratë ndonjëherë i rrahin burrat, ka treguar rasti i së enjtes në Sibofc të Epërm. Herët në mëngjes burri ka paditur në polici gruan që e kishte rrahur.

Burri i rrahur është dërguar në Emergjencën e Podujevës dhe është intervistuar nga Policia.

Edhe gruaja është shoqëruar në polici dhe është intervistuar.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
E ka rrahur gruaja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: