PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tiranë, kapen 6 kg heroinë, arrestohen 4 persona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Tiranë, kapen 6 kg heroinë, arrestohen 4 persona    Tue Oct 11, 2011 1:12 am


Policia e Tiranës arrestoi 4 persona, në kuadër të një operacioni anti-drogë pasi iu sekuestroi 6 kg heroinë.

Mësohet se sasia e drogës është kapur në zonën e Laprakës në kryeqytet.

Pritet që policia e Tiranës të japë më shumë të dhëna dhe detaje për operacionin si dhe për identitetin e personave të arrestuar. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Tiranë, kapen 6 kg heroinë, arrestohen 4 persona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: