PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 16 vjeçari vret me çifte babanë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: 16 vjeçari vret me çifte babanë    Tue Oct 11, 2011 1:11 am

Një 16 vjeçar vrau të hënën babain e tij në Shëngjergj të Tiranës.

Burime nga policia thanë se “16 vjeçari L.Muça pas një grindje brenda familjes, ka vrarë nga pakujdesia me një armë gjahu, babain e tij Kujtim Muça, 43 vjeç.”

Policia arrestoi 16 vjeçarin dhe sekuestroi armën e gjahut teke, pa leje, të kalibrit 12 mm, bashkë me një gëzhoje, me të cilën është kryer krimi. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
16 vjeçari vret me çifte babanë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: