PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Grabitja e 1 milion eurove, shqiptari mes të dyshuarve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Grabitja e 1 milion eurove, shqiptari mes të dyshuarve    Sat Oct 08, 2011 9:41 pm

Tre persona të dyshuar janë marrë në pyetje nga policia, për grabitjen spektakolare të mbi 1.000.000 € në mënyrë fare të qetë të dielën e kaluar, më 2 tetor, në degën e një Banke brenda aeroportit "Eleftherios Venizelos".

Dy burra dhe një grua që dërguan në policinë e Atikës deri më tani nuk kanë pranuar autorësinë e grabitjes, raportoi BW.

Policia bën të ditur se një burrë dhe gruaja janë grekë, ndërsa tjetri është me kombësi shqiptare. Burimet policore thonë se disponojnë dëshmi për përfshirjen e tyre në grabitje.

Plani i përkryer i grabitësve që hynë në bankën e aeroportit të veshur si inxhinierë e teknikë, ka provokuar shumë pyetje dhe policia e kishte deklaruar rastin të "çuditshëm."

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Grabitja e 1 milion eurove, shqiptari mes të dyshuarve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: