PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pogradec, babai vret me sopatë djalin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Pogradec, babai vret me sopatë djalin    Sat Oct 08, 2011 9:40 pm

Një 72 vjeçar vrau të shtunën djalin e tij, në fshatin Vërdovë, të Pogradecit.

Policia tha se “72 vjeçari Njazi Kromollari ka qëlluar më sopatë djalin e tij Kundret Kromollari.”

Policia tha gjithashtu se “25 vjeçari ishte përdorues i alkoolit dhe dhunonte fizikisht prindërit, dhe ngjarja ndodhi pas një gridjeje të çastit mes tyre, dhe autori i ngjarjes është arrestuar.”

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Pogradec, babai vret me sopatë djalin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: