PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lezhë, vritet me armë zjarri 43 vjeçari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Lezhë, vritet me armë zjarri 43 vjeçari    Thu Oct 06, 2011 9:09 pm

Një 43 vjeçar mbet i vrarë të mërkurën në Shën Koll të Lezhës në rrethana ende të pasqaruara nga policia.

Sipas të dhënave të para nga vendi i ngjarjes, viktima është identifikuar si shtetasi Tonin Gjoni.

Krimi ka ndodhur në qendër të fshatit, ndërkohë që policia ka mbërritur dhe ka nisur hetimet. Për momentin nuk ka ende të dhëna rreth autorësisë dhe shkaqeve të krimit./Telegrafi/

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Lezhë, vritet me armë zjarri 43 vjeçari    Thu Oct 06, 2011 9:11 pm

Policia e Lezhës arrestoi tre autorët e vrasjes të së mërkurës në fshatin Shënkoll.

Burime nga policia thanë se “janë arrestuar shtetasit Pëllumb Nika, Ferdinand Hoti dhe Nikolin Luli pasi dyshohen se janë autorë të vrasjes së 42 vjeçarit Tonin Gjoni.”

Tre personat e arrestuar dyshohen se vranë për motive të dobëta 43 vjeçarin Gjoni dhe më pas u larguan nga vendngjarja.

Menjëherë pas ngjarjes policia e Lezhës nisi hetimet dhe pas disa orësh kërkimesh intensive bëri të mundur edhe arrestimin e autorëve. /Telegrafi/

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
 
Lezhë, vritet me armë zjarri 43 vjeçari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: