PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Malësi e Madhe, babai vret të birin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Malësi e Madhe, babai vret të birin    Tue Sep 27, 2011 12:33 am

Një baba vrau mesditën e së martës djalit e tij, në Malësinë e Madhe.
Marash Lulaj vrau me armë zjarri të birin e tij, 27 vjeçarin Edmond Lulaj.

Policia po heton për zbardhjen e kësaj ngjarje të rëndë, ndërkohë që ka arrestuar Marash Lulajn, i cili dyshohet për vrasjen e të birit. Motivet e vrasjes nuk dihen ende. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Malësi e Madhe, babai vret të birin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: