PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve    Tue Sep 27, 2011 12:32 am

Një person u qëllua për vdekje ndërsa një 15 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e të hënës në vendin e quajtur “Parku i Autobuzave”, në Tiranë.
Viktima është identifikuar si Arjan Selimi, 38 vjeç.

Ende nuk ka të dhëna lidhur me shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Arjan Selimi, ka qenë në një proces gjyqësor, pasi ishte i pandehur në dosjen “kompas” si i akuzuar për “trafik të narkotikëve”.

Pak kohë më parë Arjan Selimi ka lënë qelinë e burgut, ndërsa kishte lidhur martesë me vajzën e njohur të televizionit, Inis Gjoni./Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: