PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Durrës: Plagoset një 36 vjeçar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Durrës: Plagoset një 36 vjeçar    Tue Sep 27, 2011 12:30 am

Një 36-vjeçar u plagos të hënën me armë zjarri në qytetin e Durrësit.
Policia tha se “ngajrja ndodhi në lagjen Kodër Arapaj, ku 36-vjecari, Indrit Dule u qëllua me dy plumba në kraharor afër banesës së tij”.

36-vjeçari ndodhet në reanimacion në spitalin e Durrësit në gjendje të rëndë për jetën. Policia nisi hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Durrës: Plagoset një 36 vjeçar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: