PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexo rregulloren e Prezantimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Lexo rregulloren e Prezantimit   Tue Sep 27, 2011 12:00 am

Kategori "Prezantimet" është hapur me qëllim që të gjithë anëtaret e këtij forumi të kenë mundësi te shkruajnë dy gjëra mbi veten e tyre . Pra të gjithë anëtarët e këtij forumi janë te lutur qe te prezantojnë veten e tyre me pak apo shume fjale.

Si të prezantohem?


Arrow Si e keni emrin?
Arrow Sa vjeç jeni?
Arrow Vendbanimi?
Arrow Ku keni lindur?
Arrow Gjendja juaj shoqërore, i/e dashuruar , beqar, i martuar, etj?
Arrow Çfarë shkolle po kryeni apo keni përfunduar?
Arrow Profesioni juaj?
Arrow Hobi dhe interesat e juaja?
Arrow Ëndrrat e juaja për të ardhmen?Prezantimi juaj duhet te jete i sinqerte, i thjeshte dhe tu përshkruajë ju sa me mire. Ne këtë mënyre, ata qe do te lexojnë prezantimin tuaj do te krijojnë një përshtypje te sakte për ju.


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Lexo rregulloren e Prezantimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: