PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tiranë, 8 në pranga, shitnin biletat Francë-Shqipëri me trefishin e vlerës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Tiranë, 8 në pranga, shitnin biletat Francë-Shqipëri me trefishin e vlerës    Fri Sep 02, 2011 8:09 pm

Skuadra e antikrimit ekonomik dhe komisariati numër 1 i policisë së Tiranës, realizuan një aksion pasditen e të enjtes për kapjen e personave që shitnin biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë mbi çmimin e caktuar nga Federata Shqiptare e Futbollit.

Tetë persona u shoqëruan në polici pasi u kapën duke shitur biletat e ndeshjes së vlefshme për eliminatorët e Kampionatit Europian 2012 me trefishin e vlerës reale. Të shoqëruarit do të procedohen në gjendje të lirë, raportoi Klan.

Kjo është edhe ndeshja e fundit që do të luhet në stadiumin Kombëtar “Qemal Stafa”, pasi fillon puna për shembjen dhe restaurimin e tij.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Tiranë, 8 në pranga, shitnin biletat Francë-Shqipëri me trefishin e vlerës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: