PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një 44 vjeçare vetëvritet dhe një 18 vjeçare vritet nga bashkëshorti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Një 44 vjeçare vetëvritet dhe një 18 vjeçare vritet nga bashkëshorti    Fri Sep 02, 2011 8:08 pm

Një 44 vjeçare i dha fund jetës me armë zjarri paraditen e së premtes në fshatin Konikbal të Urës Vjagurore, në Berat dhe një grua e re 18 vjeçare u vra mbrëmjen e së enjtes nga bashkëshorti i saj 23 vjeçar, në Shkodër.

Vito Banushi u vetëvra në banesën e saj dhe u gjet nga familjarët të cilët dëgjuan krismat e armës.

Policia nisi hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe mësohet se 44 vjeçarja kishte probleme me bashkëshortin e saj dhe ishte në prag divorci, gjë që mund ta ketë çuar atë në vetëvrasje.

Bedrie Hoxha u vra me armë zjarri nga bashkëshorti i saj Eder Haxhia. Cifti i të rinjve kishin vetëm pak kohë që ishin martuar.

23 vjeçari qëlloi me armë bashkëshorten e tij pas një grindje në banesën e tyre.

23 vjeçari ka qënë më parë i dënuar për armëmbajtje pa leje dhe është larguar menjëherë nga vendnjgjarja pasi vrau bashkëshorten por nuk mundi t’I shpëtojë arrestimit nga forcat e policisë. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Një 44 vjeçare vetëvritet dhe një 18 vjeçare vritet nga bashkëshorti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: