PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Igumenicë, kapet 381 kg drogë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Igumenicë, kapet 381 kg drogë    Fri Sep 02, 2011 8:04 pm

Policia greke arrestoi të enjten tre persona, mes tyre edhe një grua, pasi i kapi me një sasi prej 381 kilogram drogë në Igumenicë, në kufirin shqiptaro-grek.

Mësohet se droga po transportohej me një automjet i cili kishte kaluar kufirin dhe sapo ka shkelur në territorin grek është pikasur nga forcat e policisë. Këta të fundit menjëherë kanë arrestuar drejtuesin e mjetit dhe pasagjerin, të dy grekë, ndërsa kanë sekuestruar drogën e cila ishte paketuar në 308 pako të mëdha. Mësohet gjithashtu se në pranga ka rënë dhe një grua e cila priste në një distancë të afërt për të transportuar drogën, raportoi BW.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Igumenicë, kapet 381 kg drogë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: