PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vëllai vret vëllanë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Vëllai vret vëllanë   Tue Aug 16, 2011 1:20 am


16-08-2011

Burime nga policia bëjnë raportojnë një ngjarje të rëndë që ka ndodhur para pak orësh në komunën Fan të Mirditës, ku vëllai ka vrarë me armë zjarri vëllanë e tij raporton shekulli. Dyshohet se viktima, Aleksandër Tuçi të jetë vrarë nga vëllai Lekë Tuçi, i cili mendohet se është me të meta mendore. Ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe forcat speciale të RENEA-s po punojnë për arrestimin e autorit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: Vëllai vret vëllanë   Tue Aug 16, 2011 6:39 am

Vllau si shkau! Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
 
Vëllai vret vëllanë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: