PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me sollen edhe mua ketu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fjolla
Fillestar/e
Fillestar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/08/2011
Postime Postime : 2

MesazhTitulli: Me sollen edhe mua ketu    Mon Aug 15, 2011 6:47 am

Pershendetje te gjitheve Mirserdha edhe Mirse ju gjeta.
Quhem Fjolla. Jetoj ne Ferizaj. Me erdhi nje ftese ne email dhe u regjistrova. Shpresoj te kalojm sa me mire se bashku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Mon Aug 15, 2011 8:23 pm

Mire se erdhe Fjolla. Kalo mire se bashku me këtë shoqëri. Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Tue Aug 16, 2011 6:38 am

Mire se na erdhe Fjolla! Shpresoj se do t'ja kalojm mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Thu Nov 03, 2011 12:54 am

fjolla mire se paske ardhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Thu May 17, 2012 4:37 pm

epo mireserdhe e kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me sollen edhe mua ketu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: