PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kjo jam une :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Kjo jam une :)   Tue Dec 14, 2010 2:45 am

Quhem Erika,22 vjec.Jetoj ne Londer dhe kam mbaruar shkollen per nurse.
Me erdhi nje email nga EjaTi prandaj po regjistrohem dhe une.
Me pelqejne forumet,dhe shpresoj te kaloj mire ne mesin tuaj..

Respekte per te gjithe lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Kjo jam une :)   Tue Dec 14, 2010 2:53 am

Erika mire se na erdhe. Prezantim i bukur te pergezoj. Shpresojm se do kalojme shume mire se bashku te gjithe.

Respekte edhe per ty.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Re: Kjo jam une :)   Tue Dec 14, 2010 2:56 am

Flm Mondi, asnjehere skaloj keq une ne forume Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Kjo jam une :)   Tue Dec 14, 2010 3:00 am

Erika shkruajti:
Flm Mondi, asnjehere skaloj keq une ne forume Razz

Do e shohim edhe pse kam nje pershtypje te tille.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 31

MesazhTitulli: Re: Kjo jam une :)   Thu Dec 16, 2010 8:07 pm

Erika pershendetje dhe mire se ke ardhe. Te uroj qaste te mire ne forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Re: Kjo jam une :)   Fri Dec 17, 2010 3:21 am

Saranda shkruajti:
Erika pershendetje dhe mire se ke ardhe. Te uroj qaste te mire ne forum.


Flm shume Saranda,mire se ju gjeta uroj te kalojme mire se bashku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Kjo jam une :)   Thu May 17, 2012 4:42 pm

mireserdhe e kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kjo jam une :)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kjo jam une :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: