PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fier, aksidenti shuan një familje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Fier, aksidenti shuan një familje   Sat Aug 13, 2011 9:39 pm

Një aksident i rëndë rrugor i ndodhur në fshatin Mollas të rrethit të Fierit i mori jetën katër anëtarëve të së njëjtës familje.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se një automjet me targa italiane, në të cilin udhëtonin 5 persona ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Dalja ka rezultuar fatale e për pasojë kanë gjetur vdekjen katër persona, që të gjithë anëtarë të një familje, përkatësisht cifti i bashkëshortëve, Pëllumb Ismaili, 55 vjeç e Anife Ismaili, 52 vjeç dhe dy djemtë e tyre, Ajet dhe Ismail Ismaili. E plagosur ka mbetur Suela Ismaili, bashkëshortja e njërit prej dy djemve të familjes Ismaili.

Mësohet se familja Ismaili është nga fshati Gorishovë, po i rrethit të Fierit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet e para për zbardhjen e plotë të saj.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
 
Fier, aksidenti shuan një familje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: