PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Sun Aug 07, 2011 11:24 pm

Në çdo lidhje ndodh qe dikush mund te jete i lumtur ndërsa tjetri jo. Por pa lumturinë e partnerit si mund te jemi te lumtur vet?

Po ju si mendoni?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Mon Nov 07, 2011 12:39 am

Une per vete me e Lumtur ndjehem kur jam e vetme,,se sa kur jam ne Lidhje me dike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Mon Nov 07, 2011 9:51 pm

Laksi shkruajti:
Une per vete me e Lumtur ndjehem kur jam e vetme,,se sa kur jam ne Lidhje me dike

Akoma spaska arrite te te beje dikush te lumtur taman se nuk thua keshtu. Po sido qe te jete eshte mire kur te jesh i/e lumtur edhe vete.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Tue Nov 08, 2011 11:36 pm

Eshte e vertet kjo qe thua...Dikur kisha nje dashuri,,por kurr nuk arriti te me beje te Lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Wed Nov 09, 2011 12:52 am

Gjithsesi sben te deshperohet njeri nga kjo. Ska qene aq e forte sa te te beje te lumtur.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Wed Nov 09, 2011 3:19 am

Dhuroo diqka qe te jet anasjelltas ....( mpuq mpuq loqka mue ) Very Happy sa do qe te kemi tgjitha ! jeta vet bahet bajate diqka breee se gjith njesoj ihaa....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Wed Nov 09, 2011 9:44 am

Kam qene aq sa kam pas force,,sa s'kam pas s'kam pasur c'te beje hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Fri Jan 13, 2012 3:15 am

Jep nga vetja qe te japin edhe te tjeret per ty, nese vete nuk je e lumtur nuk mund ta besh te lumtur as dike tjeter

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Fri Jan 13, 2012 3:17 am

Jep nga vetja ate qe do te doje te kishe ti per veten tende....nese mendon qe lumturia e tjetrit je ti atehere dhuroji atij shoqerine per ta bere te lumtur....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    Thu May 17, 2012 5:27 pm

Si te jet i lumtur personi qe dua,edhe un jam e lumtur pasi ai eshte lumturia per mua.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lumturia jote apo lumturia e personit qe do?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: