PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Staffi drejtues i Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Staffi drejtues i Forumit    Sat Aug 06, 2011 11:18 pm

Pseudonimi: Mondi
Statusi: Administrator

Pseudonimi: @Nora@
Statusi: Administrator

Pseudonimi: mace
Statusi: Moderator

Pseudonimi: DitTixX
Statusi: Moderator

Pseudonimi: Memories
Statusi: Moderator

Moderatorët mund te hiqen apo te shtohen varësisht nga rrethanat e krijuara ne forum.

Me respekt për te gjithë anëtarët e Forumit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Staffi drejtues i Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: