PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I kthehet dashurisë së vjetër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: I kthehet dashurisë së vjetër   Thu Aug 04, 2011 8:47 pmQëkur para disa ditëve ka arritur në Barbados, këngëtarja Rihana nuk ndahet nga ish- i dashuri i saj Negus Sili, gjë e cila ka përhapur zëra se ky çift ka rifilluar lidhjen e mëhershme.

Ata të dy ishin argëtuar deri në vitin 2006, kur këngëtarja për shkak të suksesit të madh me hitin “Umbrella” u zhvendos në SHBA dhe nisi karrierën botërore.

Megjithatë, burime mirë të informuara thonë se Rihana dhe Sili kanë pasur kontakte edhe viteve të kaluara dhe tash ndërmjet tyre serish ka shpërthyer dashuria.

Çifti është parë ditëve të kaluara në Barbados, duke mos u përpjekur të fshihet para njerëzve kureshtarë.

“Negus ka qenë dashuria e parë e madhe e Rihanës. Ndryshe, ajo në Barbados adhurohet nga të gjitha femrat dhe ka marrë ofiqin “Perëndesha e dashurisë”, ka shpjeguar një mik i këngëtares.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: I kthehet dashurisë së vjetër   Mon Jun 04, 2012 6:26 pm

epo edhe po se deshti ajo ia don zemra;yll e kam ket kengetare

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
I kthehet dashurisë së vjetër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: