PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tableti HP TouchPad në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Tableti HP TouchPad në shitje    Sat May 21, 2011 8:35 pm

Ndonëse ishte parashikuar që shitjet e TouchPad të nisnin në qershor, Walmart ka njoftuar se ka nxjerrë në treg tabletin e HP, që kushton 599 $.

Për të gjitha ata që nuk e kujtojnë këtë tablet, ky prototip ka një ekran 9.7-inch (1924 x 768) me prekje, një procesor Snapdragon 1.2 GHz, memorje të integruar 32 GB, një kamera ballore 1.3 megapikse, WiFi, Bluetooth dhe një portë hyrëse për kartë microSD.

Ndërkohë Walmart ka njoftuar se ka ulur me 30 $, tabletin Motorola Xoom. Sipas njoftimeve të këtij dyqani online, interesimi i përdoruesve për tabletët ka qënë mjaft i lartë.


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Tableti HP TouchPad në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: TË REJAT E TEKNOLOGJISË-
Kërce tek: