PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Evangelina si e ka krijuar zoti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Evangelina si e ka krijuar zoti    Sat May 21, 2011 2:01 amModelja argjentinase Evangelina Anderson është bërë edhe më e famshme me çmimin “Gjoksi më i bukur”. Foto e saj në internet janë nga më të klikuarat në botë dhe ofertat për punë arrijnë njëra pas tjetrës.
Mbasi ishte protagoniste e programit argjentinas “Vallëzo për një ëndërr”, biondina bombë, e cila ka pozuar nudo për revistën Playboy dhe e cila ka pasur një histori dashurie me jo më pak se Diego Armando Maradonën, është ftuar që të jetë prezantuesja e një programi televiziv në Kili.
Evangelina është 25 vjeçe dhe e ka shumë për zemër karrierën, ashtu si i dashuri saj, futbollisti Martin Demichelis, i cili luan në Bayernin gjerman.
Në një intervistë kjo modele ka deklaruar: “Jemi shumë mirë bashkë, pavarësisht se jemi larg për ne nuk është një problem, sapo shikoj që kam kohë të lirë nisem direkt për në Gjermani, kështu që nuk kalojmë shumë kohë pa u parë. Ai më kërkon që unë të shkoj dhe të jetoj me të, por në këtë momente unë nuk mundem”.
E si mos kërkosh të jetosh me të, i shkreti Demichelis, (Eva e thërret Micho). Eva është ndër femrat më të dëshiruara, dhe vete ajo e ka perzemër kur thotë se trupi i saj është 100% i pa prekur nga ndërhyrjet kirurgjikale, c’ka do të thotë se është 100% si e ka krijuar zoti.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Evangelina si e ka krijuar zoti    Mon Jun 04, 2012 6:28 pm

sa mire jan te rralla femrat qe si kjo qe sben nderhyrja kirurgjikale

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Evangelina si e ka krijuar zoti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: