PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit   Sat May 21, 2011 1:58 amHollyvood, 21 maj - Jennifer Aniston, sipas përzgjedhjes së meshkujve, është shpallur mbretëreshë seksi e decenies, më saktë femra më e nxehtë të cilën skena hollivudiane e e ka parë në këto dhjetë vjet të fundit. Këtë titull prestigjioz viteve të kaluara e kanë pasur koleget e saj Halle Berry i Charlize Theron.
- Këtë çmim e marrin femrat të cilat meshkutj thjesht as mund t’i mbikëqyrin e as t’i kontrollojnë, ka sqaruar Casey Patterson nënkryetare e Spike TV-a.
- Ajo është puqje e përkryer zonjës këndshme dhe spirituoze”, ka thënë ajo.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit   Mon Jun 04, 2012 6:29 pm

e bukur eshte;por ka edhe me te mira se kjo

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: