PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular    Sat May 21, 2011 1:30 am

New York, 19 maj - Lakeysha Beard (39 vjeçare) nga SHBA është arrestuar, pasi që me zë të lartë foli me celularin e saj për 16 orë gjatë kohës së udhëtimit me tren.
Beard kishte injoruar kërkesat e pasagjerëve të tjerë për të ndërprerë bisedën. Treni po udhëtonte nga Oakland në Kaliforni për në Portland (Oregon), transmetojnë mediet amerikane.
Personeli i trenit u përpoq të paralajmërojë Beardin, në çka ajo reagoi ashpër. Pas kësaj ndodhi përleshja verbale, dhe intervenimi i policisë.
Treni u ndalua në afërsi të Salemit në Oregon, ku u futën policët dhe arrestuan Beardin e akuzuar për prishje të qetësisë.
Ajo ka pranuar se ka folur me telefon, por kjo nuk është arsye për arrestimin e saj.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular    Sat May 19, 2012 5:35 pm

leje qe paske len qimet e kokes,po paske henger edhe nje burg si per embelsire ne fund

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: