PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”    Fri May 13, 2011 9:48 pmChelsea Charms me krenari thotë se ka gjoksin më të madh në botë – me madhësinë prej 164XXX – dhe thotë se gjinjtë e saj vazhdojnë të rriten me disa centimetra çdo muaj. Chelsea Charms ka fituar mijëra dollarë duke performuar si valltare ekzotike.

Gjatë paraqitjes në shoun e mëngjesit të kanalit televiziv ITV Chelsea shpjegoi se si gjinjtë e saj u rritën prej madhësisë natyrale D deri në përmasat gjigante. Ajo bëri operacionin e parë në moshën 20 vjeçare, operacionin e dytë e bëri vetëm një vit më vonë për ta rritur madhësinë në HH, ndërsa operacioni i tretë i Chelseas i quajtur Implantet prej Polypropylenit – tash janë ndaluar.

Mjekët injektuan një lëng i cili absorbohet prej implanteve të silikonit, duke rezultuar në rritjen e vazhdueshme dhe graduale të gjinjve. Chelsea ende nuk i ka matur zyrtarisht gjinjtë e saj pasi Maxi Mounds tash për tash mban rekordin botërorë të Guinnessit për gjoksin më të madh. Ajo beson se gjinjtë e saj janë më të mëdhenj, por ajo po pret kontaktin me zyrtarët e Guinnessit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”    Sat May 19, 2012 5:36 pm

cfare budallalleqesh thon disa njerez,si nuk kan turp te thon te tilla gjera

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
“Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: