PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona nuk e lë kreun, fiton 5:0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Barcelona nuk e lë kreun, fiton 5:0   Sun Dec 12, 2010 9:50 pm

Prishtinë, 12 dhjetor - Në ndeshjen e fundit të kësaj jave të La Ligas, Barcelona shënoi edhe një fitore të lartë, kësaj radhe kundër Real Sociedadit. Duke nisur nga goli në minutën 9 të David Villas, e duke vazhduar me golin e Iniestas, pastaj edhe dy gola të Lionel Messit dhe në fund me një të Kërkiqit, Barcelona mbushi rrjetin e Real Sociedadit me pesë gola dhe mbeti në krye të klasifikimit me dy pikë epërsi në krahasim me konkurrentin e vetëm të saj në këtë edicion, Real Madridin.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Barcelona nuk e lë kreun, fiton 5:0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: