PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me shkruani librin qe ju ka pelqyer aq shume sa edhe po ta lexonit 7 here nuk do te merziteshit :P

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Me shkruani librin qe ju ka pelqyer aq shume sa edhe po ta lexonit 7 here nuk do te merziteshit :P   Sun May 08, 2011 1:27 am

Me shkruani librin qe ju ka pelqyer aq shume sa edhe po ta lexonit 7 here nuk do te merziteshit Razz

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Me shkruani librin qe ju ka pelqyer aq shume sa edhe po ta lexonit 7 here nuk do te merziteshit :P   Thu Nov 10, 2011 10:40 pm

Me shume deshire te madhe e lexoj librin "ZAHIRI" nga Paolo Coelho.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Me shkruani librin qe ju ka pelqyer aq shume sa edhe po ta lexonit 7 here nuk do te merziteshit :P
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: LETËRSIA-
Kërce tek: