PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Seks në vagon treni përplot udhëtarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Seks në vagon treni përplot udhëtarë   Sun Dec 12, 2010 9:47 pm

Vjenë, 9 dhjetor - Një video e një çifti duke bërë seks në një tren të mbushur me udhëtarë, xhiruar me celular, po bën xhiron e botës. Video është xhiruar në një tren në kryeqytetin austriak, në Vjenë.

Një nga udhëtarët tha: “Djali u kujtua vetëm një herë që udhëtarë ishin aty, duke mbajtur radhë për të shikuar dhe vetëm sa mbuloi fytyrën me kapuçin e bluzës. Nuk donin t’ia dinin fare për ata që regjistronin skenën”.

Deri tani videoja numëron mijëra klikime në Youtube.

Zëdhënësi i linjës së trenave, Answer Lang, u shpreh: “Nuk kam çfarë të them. Asnjë nga udhëtarët nuk është ankuar. Është hera e parë që ndodh një gjë e tillë.”

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Seks në vagon treni përplot udhëtarë   Sat May 19, 2012 6:09 pm

e medet sa te pervluar jan njerezit ne ditet e sotme,per keto pune

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Seks në vagon treni përplot udhëtarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: