PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?

Shko poshtë 

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?
Lulzim Basha
100%
 100% [ 8 ]
Edi Rama
0%
 0% [ 0 ]
Nuk më intereson
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Mon May 02, 2011 10:16 pm

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Sun May 08, 2011 12:47 am

LULZIM BASHA AI E MERITON FITOREN NE TIRANE VETEM AI..TE VOTOJNE TE GJITHE SOT LULZIM BASHEN LIDERIN....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Sun May 08, 2011 12:50 am

Sipas sondazheve te bëra Lulzim Basha kryeson për kreun e Tiranes. E meriton nje fitore bindëse.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Sun May 08, 2011 12:53 am

[url=http://www.shqiperia .com]www.shqiperia.com[/url]shikoni ketu nje rezultat bindes qe te merni vesh qe ne Tirane do te fitoje BASHA DHE VETEM AI....BASHA BASHA

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Mon Jun 20, 2011 10:34 am

eeeeee kush fitoj aaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: