PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Sat Apr 30, 2011 2:27 am

Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?

Si do vepronit ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Sun May 01, 2011 7:59 am

Mondi shkruajti:
Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?

Si do vepronit ??
do e lija direkt,nuk do prisja shpjegim............. Sad

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Sun May 01, 2011 8:26 am

Sdo mendoja fare me per te. Do harroja ce ka egzistuar.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Fri Dec 30, 2011 11:48 pm

sdo ta mendoja dy her
po do i thosha befsh qef me ate tjetren
se me mua nuk deshe

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Fri Dec 30, 2011 11:54 pm

Nuk eshte e lehte ti thuash nje personi ce e ke dashur Mos te te shoh me kurre. Prape kthehem dhe mendoj se ca do beja !!!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Fri Dec 30, 2011 11:58 pm

Mondi shkruajti:
Nuk eshte e lehte ti thuash nje personi ce e ke dashur Mos te te shoh me kurre. Prape kthehem dhe mendoj se ca do beja !!!!!
ne ate moment cfare nuk thuhet....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Sat Dec 31, 2011 12:00 am

Po ajo as nuk diskotohet se mund te thuash cdo fjale ce te bie ne mend . Po me vone edhe mund te pendohesh .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Sat Dec 31, 2011 2:40 am

as qe e con ndermend pendimin...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Mon Jan 02, 2012 3:39 am

Vetem do i uroj fat me tjetren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Fri May 18, 2012 12:03 am

do ta lija direkt;sepse i urrej tradhetaret......

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   Fri May 18, 2012 12:11 am

Vetem per nje gje jam i sigurt se nuk do e vrisja ...

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ne qofte se kapni ne flagrance te dashurën,ose te dashurin, çdo te bënit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: