PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit   Thu Apr 21, 2011 8:41 pmBreanne Benson është një porno-star shqiptar që jeton në Amerikë. Për të është shkruar disa herë në mediet shqiptare, por ditët e fundit ajo ka shkruar në Twitter se po merr kërcënime nga persona të ndryshëm shqiptarë. Siç ka bërë me dije ylli i pornos, bashkëkombësit po e kërcënojnë në mënyrë që ajo të heqë dorë nga profesioni i saj. “Jam e lodhur nga shqiptarët e çmendur që më kërcënojnë duke më thënë se do të nxjerrin në të gjitha gazetat dhe lajmet e tyre atë se çfarë bëj unë”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Twitter, duke shtuar: “Nuk më intereson se çfarë thonë dhe çfarë mendojnë shqiptarët për mua”. Sipas saj, shqiptarët duhet të shohin para së gjithash punët e tyre, pastaj të merren me të, transmeton BW.
Breanne, emri i vërtetë i të cilës ende nuk dihet, thuhet se ka lindur në Tiranë. Para se të shkonte në SHBA, ajo ka emigruar në Itali që në moshën 7-vjeçare. Në SHBA ka studiuar për psikologji dhe seksualitetin njerëzor. Në industrinë pornografike të Hollywoodit është që prej vitit 2003 dhe deri tani ka realizuar një numër të madh filmash pornografikë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: